ТОВ "Центр експертних рішень"

м. Київ, бул. Ак. Вернадського, 34/1, оф. 617
(050) 558-98-20;  (097) 047-047-6

  • Внутрішні аудити
  • Допомога у впровадженні ISO 9001
  • Семінари, тренінги, конференції
  • Управління персоналом
  • Агентська діяльність (просування товарів і послуг)

 

 

 

 

 

 

 

Червень 2008 р. – жовтень 2013 р.
Компанія «Метро Кеш енд Кері Україна»
Координатор тренінгових програм
Координація Щорічної Оцінки діяльності персоналу та оцінки «360 градусів». Організація Центрів Оцінки та Розвитку. Організація, координація, розробка та проведення тренінгів: "Якісне обслуговування клієнтів", "Наставництво", "Управління часом". Координація електронного навчання. Розробка та впровадження стандартів обслуговування Клієнтів для співробітників магазинів, координація проекту «Таємний Покупець». Автор Інтранет сторінки відділу навчання та розвитку персоналу. Адаптація та впровадження навчальних програм для співробітників магазинів та офісу. Координація мотиваційних проектів: "Кращий наставник", "Кращий співробітник".

 

Жовтень 2006 р. – червень 2008 р.
Компанія «Метро Кеш енд Кері Україна»
Асистент менеджера з організації тренінгових програм
Координація проекту "Введення на посаду" для співробітників ГО і магазинів. Проведення тренінгів "Вступний тренінг", "Обслуговування клієнтів", "Управління конфліктами". Виконання адміністративних обов'язків. Координація запитів на тренінги і організація навчальних сесій. Замовлення друкованих матеріалів (брошури, плакати, зошити, буклети і т.д.). Підготовка звітів та статистики проведених тренінгів.

 

Вересень 2004 р. – жовтень 2006 р.
Компанія «Метро Кеш енд Кері Україна»
Спеціаліст відділу розрахунків з постачальниками
Обробка товарних, податкових, транспортних накладних (реєстрація, перевірка, схвалення). Робота і ведення бази в системі GMS. Перевірка звітів. Співпраця з постачальниками і закупниками.

 

Серпень 2003 р. – вересень 2004 р.
Компанія «Метро Кеш енд Кері Україна»
Секретар адміністративного відділу
Реєстрація та обробка вхідної / вихідної документації, преси та посилок. UMC звіти по компанії. Співпраця з відділом розрахунків з постачальниками та бухгалтерією.

 

Вересень 2002 р. – серпень 2003 р.
Орган по сертифікації ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна»
Асистент менеджера
Щоденні звіти по дослідженням, ведення бази даних, переклад з / на англійську / українську / російську, організація зустрічей.

 

Серпень 1997р. - липень 2002 р.
Новокаховська гімназія
Вчитель англійської мови
Підготовка і проведення занять англійської мови для учнів середніх і старших класів, дітей дошкільного віку. Підготовка та організація іспитів з англійської мови. Класне керівництво. Організація заходів з англійської мови (тиждень англійської мови, конкурси, шкільна олімпіада та ін.). Підготовка та супровід дітей на міських та обласних олімпіадах, участь у заходах для вчителів англійської мови, проведення відкритих уроків.

 

Освіта та навчання

1992-1997р.р.

Херсонський державний педагогічний інститут імені Н.К.Крупської. Спеціальність: «Українська мова та література, англійська мова та література», вчитель.

2001 р.

Курси підвищення кваліфікації у Південноукраїнському регіональному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів із спеціальності англійська мова.

2014 р.

Курси підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова, «Кадровий менеджмент» (14.04-11.06.2014)

Пройшла тренінги: "Майстерність проведення презентацій", "Тренінг для тренерів", "Управління конфліктами", "Управління часом".